قیمت تخت بیمارستانی سه شکن برقی با قابلیت تنظیم ارتفاع

تخت بیمارستانی سه شکن

در حال حاضر تخت های بیمارستانی بسیار عالی برای استراحت بیماران ساخته می شود که باعث می شود بیماران دوران نقاهت خود را به راحتی و بدون اذیت در هنگام استراحت سپری کنند. تخت های بیمارستانی با تخت های ساده، تفاوت های بسیار زیادی دارند و از آنجایی که امروزه، نیازهای متفاوتی برای استفاده از تخت های بیمارستانی وجود دارد، انواع مختلفی از آن ها تولید می شود. یکی از بهترین و مناسب ترین نوع تخت های بیمارستانی برای بیماران، تخت بیمارستانی سه شکن می باشند که با داشتن ویژگی ها و خصوصیات مختلف، توانسته در جدول فروش تخت های بیمارستانی، در رده های بالا قرار بگیرد.

در این مطلب از پادرا ، قصد داریم که همه چیز را درباره تخت بیمارستانی سه شکن بیان کرده و شما را با برخی از ویژگی ها و خصوصیات آن آشنا کنیم. پس به شما توصیه می کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

تخت بیمارستانی سه شکن چیست؟

تخت بیمارستانی سه شکن، نوعی تخت است که می تواند زوایای متفاوتی را به خود بگیرد و شرایط ایده آل را برای خواب و استراحت بیمار فراهم کند. درون تخت بیمارستانی سه شکن، اهرم هایی وجود دارد که می تواند سبب زاویه سازی در تخت شود و در نهایت، شیب مناسبی را ایجاد کند تا در نهایت بیمار بتواند به راحتی بر روی آن استراحت کند.

تخت های سه شکن، دو اهرم خم شونده در طول تخت دارند. یکی از اهرم ها، به محل قرار گیری سر بیمار زاویه می دهد، و اهرم دیگر، به منظور زاویه سازی در محل قرار گیری لگن و ران و ساق پای بیمار مورد استفاده قرار می گیرد.

مطالعه بیشتر : تشک زیرانداز بیمار

تخت بیمارستانی سه شکن چیست؟تخت بیمارستانی سه شکن چگونه کار می کند ؟

همانطور که گفتیم، تخت سه شکن با دو اهرم کار می کند که اهرم اول زیر سر بیمار را زاویه دار می کند و اهرم دوم زیر ران پا و ساق پای بیمار را زاویه دار می کند.

این مدل از تخت بیمارستانی برای بیمارانی مناسب است که مشکل حرکتی و یا سخت حرکتی دارند. طرح و الگوی این طرح از طرح و الگو های اروپایی نشات گرفته است و همه استانداردهای لازم برای استراحت یک بیمار که توانایی حرکت را ندارد دارا می باشد.

همه این پیچیدگی‌های تخت بیمارستانی سه شکن به علت پیچیدگی در مشکلات و معضلات بیماری می باشد. همه تلاش ها و تمهیدات بر این است که هنگامی که بیمار بر روی تخت بیمارستانی استراحت می کند به طور کامل رضایت داشته باشد.

دلایل استفاده از تخت بیمارستانی سه شکن

  • تخت بیمارستانی سه شکن زیر سر بیمار را شیب می دهد و برای غذا دادن به بیمار و همچنین ارتباط چشمی و استراحت عمومی بیمار در طول روز شرایط خوبی را ایجاد می کند.
  • تخت سه شکن برای بیمارانی که حرکتی ندارند یا به هر دلیلی نمی توانند فعالیت و کارهای خود را مثل راه رفتن، دستشویی رفتن، غذا خوردن، بدون کمک فرد دیگری انجام دهند یا به طور کلی بر روی تخت می کنند، بسیار مناسب می باشد.

تخت بیمارستانی سه شکن چگونه کار می کند ؟استاندارد سازه ای در تخت بیمارستانی سه شکن

طراحی و سازه اینگونه تخت ها، طبق الگوهای اروپایی بوده و در نهایت به طور دقیق، طبق اصول ارگونومی ساخته شده اند. بر این اساس، می توانند راحت ترین و بهترین فرم را برای قرار گیری بدن بیمار به خود بگیرند و سبب راحتی بیمار در طول دوره درمان شوند.

مزایای استفاده از تخت بیمارستانی سه شکن

تخت های سه شکن، تخت هایی هستند که به واسطه ساختار متفاوت و پیچیده ای که دارند، مزایای بسیار زیادی را برای کاربران به همراه دارند. از جمله، می توان به زاویه سازی جهت غذا خوردن بیمار اشاره کرد. این گونه تخت ها، می توانند کمر بیمار را در جهت و زاویه مناسبی برای غذا خوردن قرار دهند. علاوه بر این باید اشاره کنیم که با بالا آوردن اهرم بالایی تخت های سه شکن، می توان زاویه دید مناسبی را برای بیمار ایجاد نمود.

مطالعه بیشتر : تشک برقی

قیمت تخت بیمارستانی سه شکنقیمت تخت بیمارستانی سه شکن

قیمت تخت بیمارستانی سه شکن در مقایسه با قیمت تخت های بیمارستانی ساده، بیشتر است. با توجه به این که تخت های سه شکن، امکانات و ویژگی های بیشتری دارند، طبیعتا قیمت خریداری آن ها نیز بالاتر از این گونه تخت ها است. البته باید اشاره کنیم که شما می توانید با مناسب ترین و بهترین قیمت ها، اقدام به خرید تخت بیمارستانی سه شکن کرده و در نهایت، به راحتی به این گونه تخت های دسترسی پیدا کنید.

مطالعه بیشتر : برانکارد

سخن پایانی

امروزه در بیمارستان های مدرن و مطابق با استاندارد های بین المللی برای راحتی و آسایش بیشتر بیماران تخت بیمارستان سه شکن برقی تعبیه شده است. تخت بیمارستان سه شکن برقی استقلال بیمار در مهارت تخت و تنظیم آن مطابق شرایط ایده آل را فراهم می کند. دیگر نیازی به مراقبت خانگی و پرستار برای کنترل تخت نمیباشد. امتیازات تخت بیمارستان سه شکن بر هزینه آن می چربد. با تنظیم میزان بالا و پایین رفتن ارتفاع و تغییر زوایای تشک تخت بیمارستانی سه شکن، بیمار راحت تر و آرام تر خواهد بود. تخت بیمارستان سه شکن برقی با ولتاژ کم کار میکند.

سوالات متداول

تخت بیمارستانی سه شکن برای چه بیمارانی توصیه می شود؟

به دلیل انعطاف پذیری بالا، برای بیمارانی که مشکلات حرکتی حاد در ناحیه پشت دارند، سالمندانی که به دلیل کهولت سن قادر به حرکت در رختخواب نیستند، بیمارانی که دچار حمله قلبی شده اند و بیمارانی که دچار شکستگی در لگن شده اند مناسب تر است، و در نتیجه آنها نیاز به استراحت طولانی مدت در خانه دارند.

تفاوت اصلی تخت سه شکن برقی و مکانیکی یا دستی چیست؟

تخت سه شکن برقی دارای موتور های الکتریکی هستند که با استفاده از آن می توان موقعیت تخت را به صورت کاملا برقی تنظیم کرد و با استفاده از ریموت بدون نیاز به شخص دیگری موقعیت آن را تنظیم کرد و در نتیجه قیمت بالاتری دارند اما دستی یا تخت های مکانیکی توسط اهرم هایی که در زیر تخت قرار دارند تنظیم می شوند و در نتیجه قیمت کمتری دارند.

امتیاز بدهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماسفروشگاه ارتباط با ما